Ile kosztuje elektryk w Szczecinie?

Większość osób uważa, że profesjonalna usługa wykonywana przez elektryka z uprawieniami musi być bardzo droga, dlatego wielu klientów świadomie ryzykuje, wybierając tańszych “specjalistów”, bez odpowiednich uprawnień. Tymczasem licencjonowany elektryk może zaoferować równie korzystne stawki, przy czym weźmie on pełną odpowiedzialność za wykonane pracę, wystawi fakturę oraz udzieli gwarancji na montaż lub naprawę instalacji. Oferta mojej firmy jest tego najlepszym przykładem – każdą usterkę na ternie Szczecina usunę szybko, tanio i w pełni profesjonalnie

Tani elektryk – Szczecin

Cena usługi elektrycznej uzależniona jest od wielu czynników, jednak nawet najbardziej skomplikowane naprawy oraz prace instalacyjne nie muszą kosztować fortuny. Jako elektryk z doświadczeniem oraz doskonałą znajomością szczecińskiego rynku, jestem w stanie zaoferować stawki, które zapewnią moim klientom maksymalną satysfakcję – podobnie jak wysoka jakość moich usług.

Staramy się wszystkie awarie usuwać od ręki.


Przyjazd w godzinach 8.00-18.00 (pon-pt)

  • usunięcie awarii w czasie nie dłuższym niż 1h – 100 zł
  • następna rozpoczęta godzina 50 zł

Przyjazd w pozostałych godzinach lub weekend

  • usunięcie awarii w czasie nie dłuższym niż 1h – 150 zł
  • następna rozpoczęta godzina 80 zł

Potrzebujesz elektryka do usunięcia awarii lub chcesz zlecić montaż instalacji elektrycznej w domu, lub burze? Skontaktuj się ze mną już dziś. Przekonaj się, że profesjonalny elektryk może działać nie tylko szybko, ale także tanio!